Daugiau skrydžių į Gazipašos oro uostą


Gazipašos oro uostas yra tik per 45 km nutolęs nuo Alanijos miesto ir labai dažnai vadinamas Alanijos oro uostu. Dėl padidėjusio transporto srauto, iš Antalijos oro uosto atvykti iki Alanijos užtrunka ženkliai daugiau laiko, todėl Alanijos oro uostas - puiki alternatyva. Alanijos regionas plečiasi Gazipašos link. Kestelio , Mahmutlaro ir Kargidžako miesteliai gali didžiuotis naujais namais, gyvenamaisiais kompleksais. Taip apt atidaroma nemažai naujų prekybos centrų. Šie trys miesteliai yra pasijungę, pamatyti ribą tarp jų yra sunku ir paskutiniu metu sparčiai vystosi. Štai kodėl visas Alanijos regionas yra patrauklus investuotojų tarpe, kurie ivestuoja pinigus į nekilnojamą turtą - netgi ne pavienius butus, bet į keletą jų ar net kompleksus. Pagrindiniai regiono privalumai yra šie:
Climate. It is not too cold in winter and not too hot on summer time
Vieta. Miestas ant jūros kranto, tačiau kalnai yra visai šalia. Netoli net du oro uostai. Taip pat nėra didelių gamyklų.
Saugumas. Žemės drebėjimai yra silpni ir nevyksta dažnai. 
Kainos. Nekilnojamo turto kainos yra vidutinės. Nepaisant to galima rasti tiek labai pigių objektų, tiek prašmatnių butų ar netgi vilų. Alanijoje yra viskas pačiam įvairiausiam skoniui.

Oficiali Gazipašos oro uosto interneto svetainė ČIA


Dalintis