• Sveiki atvykę į HOLIDAY GROUP! Nesvarbu, ar esate namo pirkėjas, savininkas, pardavėjas, nuomininkas ar besidomintis asmuo, naudokitės HOLIDAY GROUP naudingais patarimais ir informacija.
  • HOLIDAY GROUP - nekilnojamojo turto, investicijų bei projektų valdymo įmonė Turkijoje, Alanijos mieste. Įmonė buvo įkurta pasitelkus ilgametę savininkų ir steigėjų darbo patirtį Turkijoje, turizmo bei nekilnojamo turto srityje. Mūsų darbo principai grindžiami individualiu ir atidžiu klientų aptarnavimu, aukšta kokybe, sąžiningumu ir europietiškais standartais. 
  • Mūsų tikslas - suteikti savo klientams aukščiausios kokybės ir pilno paslaugų spektro paslaugas nekilnojamojo turto srityje. Mūsų kolektyvas, profesionalus, atsidavęs klientui, kalbantis įvairiomis užsienio kalbomis. Suprasdami tai, jog investicijos i užsienio rinkas yra svarbus, kartais daug nežinomybės ir nerimo suteikiantis apsisprendimas, Holiday Group komanda, nuolat yra šalia kliento ir padeda visais klausimais, nuo idėjos gimimo iki raktų įteikimo, sutvarko visus reikalingus dokumentus, taip pat administruoja įsigytą nekilnojamą turtą. 

Dalintis