Mūsų tikslas yra Jūsų patogumas ir saugumas. Po nekilnojamo turto įsigijimo Jūs galite suprasti, kad tai tik atostogų namų kūrimo proceso pradžia. Turėsite nuvykti į daugybę vietų, kad gauti TAPU ir ISKAN. Turėsite registruoti ne tik savo nekilnojamą turtą, bet ir registruotis elektros ir vandens vartotoju. Vėliau turėsite apstatyti namus ir juos dekoruoti. Galiausiai, apsistoję savo namuose norėsite pasižvalgyti po apylinkes ar tiesiog save palepinti.

Mūsų Paslaugos po turto įsigijimo padės Jums įgyvendinti savo norus, kad šie namai taptų Jūsų svajonių namais.

Dar vienas, tačiau ne mažiau svarbus dalykas – Jūsų atostogų namai gali tapti pajamų šaltiniu. Visą laiką Jums nesant čia, būstas gali būti išnuomotas.

Įgyvendinkime Jūsų svajone po truputį kartu

Mūsų paslaugos po turto įsigijimo būsto įrengimo procesą pavers sklandžiu ir juo bus galima mėgautis

Visi nekilnojamo turto savininkai turi turėti mokesčių mokėtojo numerį (vergi mükellefi sayısı). Jis gaunamas mokesčių inspekcijos biure (Vergi dairesi). Mūsų darbuotojai gali padėti atlikti šias procedūras.

Tapu (nuosavybės dokumentai) yra gaunami Tapu biure ir Iskan (leidimas naudotis nekilnojamu turtu) yra gaunasmas savivaldybėje. Iskan dokumentai reikalingi prisijungti prie vandentiekio ir elektros tinklų. Be šių dokumentų tai gali kainuoti žymiai brangiau. Mūsų darbuotojai gali padėti atlikti šias procedūras (už papildomą mokestį)

Elektros, vandens ir telefono abonento registracija. Po tapu gavimo mes pasirūpinsime šiomis procedūromis.

Atliekant aukščiau išvardintas procedūras Jums gali būti reikalinga teisininko pagalba (už papildomą mokestį). Negalėdami patys dalyvauti šiame procese, galite parašyti oficialų įgaliojimą kitam asmeniui (už papildomą mokestį)

DASK draudimas. DASK - Zorunlu Deprem Sigortası (TCIP) – privalomas draudimas nuo žemės drebėjimo, kurį teikia Turkijos vyriausybė. Mes padėsime Jums gauti šį draudimą (už papildomą mokestį), kaip ir papildomus (nuo sugadinimų, gaisro, žaibo, vagystės ir t.t.).

ADSL. HOLIDAY GROUP gali Jums padėti pasirūpinti interneto ryšiu USB modemo pagalba už papildomą mokestį. Esant pageidavimui, galima aprūpinti bevieliu interneto ryšiu ir paskirstytoju.

Leidimas gyventi (Ikamet) suteikia galimybę būti Turkijoje ilgiau nei leidžia bevizio režimo taisyklės. Mes Jums galime padėti gauti leidimą gyventi (už papildomą mokestį).

Įsigijus būstą net ir su kai kuriais baldais, Jūs norėsite jaustis jaukiai ir patogiai. Mūsų Namų apstatymo baldais paslauga yra sukurta išpildyti Jūsų svajones pradedant muiline vonios kambaryje ir baigiant krėslu ar sūpynėmis terasoje.

Jūsų svajonė – atostogų namai be rūpesčių. Atsipalaiduokite. Mes pasiruošę išpildyti Jūsų svajonę. Mūsų valymo ir namų priežiūros paslaugos sukurtos patenkinti Jūsų pageidavimus (už papildomą mokestį).

Jei po turto įsigijimo norite gauti pelno, mes pasirengę suteikti būsto nuomos paslaugą.

Jums esant Alanijoje, mes mielai suteiksime papildomas paslaugas: pervežimą iš ar į oro uostą, automobilio nuomą, ekskursijas ar daugelį kitų (už papildomą mokestį)


Dalintis