Apžiūros kelionė – kelios dienos, kurių metu turite puikią galimybę pamatyti regioną patys, palyginti regionus, pajusti atmosferą, pamatyti privalumus ir pajusti vietinį gyvenimą.

Mes siūlome 3-4 dienų apžiūros kelionę, įskaitant skrydžius, apgyvendinimą ir pervežimą iš/į oro uostą. Pasitiksime oro uoste ir nuvešime iki viešbučio. Paruošime apžiūros kelionę asmeniškai Jums. Šios kelionės metu turėsite galimybę išvysti objektus, atitinkančius Jūsų pageidavimus.

Turėsite galimybę artimiau pažinti Alanijos regioną: aplankyti žymias vietas, vykti į ekskursijas, pasinerti į naktinį gyvenimą.

Be aukščiau išvardintų dalykų, apžiūros kelionės metu vyks susitikimas mūsų biure, kad galėtume Jums suteikti visą reikalingą informaciją apie pirkimo smulkmenas ir procedūras.

Prieš lankant nekilnojamo turto objektus, Jūs turėsite paruoštą informaciją specialioje byloje, taigi lankydamiesi galėsite pažymėti savo pastabas.

Apžiūros kelionės apibendrinimas vyks mūsų biure, kai pradėsime pirkimo procesą ar įtrauksime daugiau objektų į programą.

Dėl platesnės informacijos susisiekite su mumis


Dalintis